1px dark gradient

Як привезти вантаж авіа доставкою з Китаю

Для авідоставки товарів від продавця до замовника використовується вантажний відсік літака. Коли товар відноситься до крихких або потрібна термінова доставка, нічого швидше авіаперевезення вам не порадять. Буде потрібно всього кілька днів і замовник зможе фізично розпоряджатися замовленням на свій розсуд. Але не слід довіряти обіцянкам китайських продавців, що вони відправлять вам товар за 2-3 дні і вам не доведеться переплатити.

Вартість доставки з Китаю

Вартість розраховується залежно від ваги вантажу, а не тільки від обсягу в кубічних метрах. Для малогабаритного вантажу це зручно і дуже вигідно. Але для великогабаритних вантажів цей спосіб зовсім не підходить, яку б готовність переплатити не мав клієнт. Розміри літака мають обмеження за обсягом, який можливо перевезти. До таких вантажів можна віднести товари, які не можна розібрати по частинах вагою понад 2000 кг. Але перевезення товару частинами цілком можливе.

Як розраховується вартість авіадоставки вантажів?

Розрахувати точну вартість на даний момент часу допоможуть фахівці компанії-перевізника, для яких доставка з Китаю в Україну – регулярна послуга. Для цього буде потрібно надати інформацію про групу, до якої належить товар, або фахівець зробить це за вас. З можливих варіантів: господарська група (найпопулярніша), електроніка або специфічний товар. Природно, що зі специфічною продукцією слід поводитись на багато дбайливіше, як і з електронікою, тому вартість пересилки буде трохи вище. Крім того потрібно знати вагу, обсяг вантажу і вартість.

Зазвичай у надійних компаній прозора політика ціноутворення і досвідчений персонал, який готовий піти на зустріч і проконсультувати вас по всім існуючим нюансам. У випадку з транспортуванням літаком вимоги до супровідних документів найсуворіші. Вибір на користь авіа – це завжди швидкість доставки, але допущені помилки часто призводять до затримок. Тому для покупця зручніше, коли фірма-перевізник і посередник представлені в особі однієї компанії.

Вантажні авіаперевезення це те, що відмінно підходить для доставки невеликих (пробних) партій китайських товарів. Якщо потрібно перевірити якість продукції, так би мовити – побачити своїми очима. Можливо, протестувати реалізацію на ринку збуту і потім замовити вже велику партію, користуючись при цьому іншим способом транспортування.

Для підприємців-початківців швидка доставка – це швидке ухвалення рішення про обраний товар: варто його купувати чи ні. Але і для малого бізнесу, який давно представлений в цій сфері, невеликі партії дуже зручний варіант. Так як модні тенденції змінюють один одного дуже швидко, Україна в цьому сенсі на піку. Тому те, що сьогодні можна реалізувати за найвищою ціною, всього через пару місяців можливо продати тільки на розпродажах – значно дешевше.

Скільки коштують вантажні авіаперевезення?

Приблизна ціна варіюється від пари доларів за кг. Розрахунки з перевізником відбуваються в нац. валюті, тому, з огляду на нестабільність курсу, уточнювати заздалегідь не має сенсу. Важливо розуміти, що не тільки ціна (низька вона чи висока) є найважливішою у виборі доставки, а досвід і надійність компанії. Саме цей нюанс в кінцевому рахунку визначає, скільки коштує авіадоставка вантажу з Китаю в Україну.