1px dark gradient

Як обрати надійного перевізника для доставки з Китаю?

Як часто у виборі чогось нас приваблює ціна? Але в реальності підтверджується прислів’я про дешеву рибку, з якої і супчик так собі. І щоб не опинитися героєм такої історії потрібно розуміти, на які критерії крім ціни звернути увагу при виборі перевізника.

Перевізники з Китаю повинні мати власні склади для зберігання товару не тільки в Україні, але і в Китаї. Таким чином забезпечується комплектація збірних вантажів, ви можете доставити кілька вантажів від різних продавців і зібрати їх в єдиний вантаж на складі в Китаї. Також наявність складу дозволяє зберігати ваш вантаж до відправки. Це знову ж таки актуально, якщо вантажів кілька. Або в разі, якщо вантаж один, але немає свого складу, вам можуть включити в додаткові витрати платне зберігання на складі до моменту відправки вантажу.

Окрім безпосередньої доставки з Китаю, першорядне завдання будь-якого перевізника доставити вантаж не тільки в термін, але й неушкодженим. Саме тому власні співробітники компанії зацікавлені в перевірці упаковки товару на цілісність і на відповідність для подальшого транспортування. Досвідчений і грамотний перевізник, в разі необхідності, запропонує додаткову упаковку.

Незважаючи на якісну упаковку, перевізник застрахує ваш вантаж. Дуже часто страховка доставки проводиться за згодою із замовником, однак компанії по доставці вантажів, що давно працюють на ринку не візьмуть на себе ризики доставляти вантаж без страховки. Адже логістика з Китаю включає в себе кілька різних видів транспорту, що означає кожен раз переміщення вашого товару.

Ціна, яку ви заплатите за транспортування, повинна розраховуватися індивідуально. Мають значення вага, обсяг і вид товару. Вартість розраховується за формулами і вашим значенням, формула розрахунку повинна бути вам зрозуміла і прозора. У політиці ціноутворення компанії не повинно бути прихованих платежів та додаткових оплат постфактум. Всі оплати і ваші витрати повинні бути пораховані і узгоджені до відправки вантажу, а не після його прибуття до вас в руки.

Природне бажання будь-якого покупця – отримати свій товар якомога швидше за оптимальною для нього ціною. Надійний перевізник зможе запропонувати кілька способів доставки з Китаю для оптимізації термінів і вартості. Це може бути авіа, залізнична, автомобільна та морська доставка. Кожен з перерахованих способів має свої переваги. Завдяки професійно підібраному маршруту дана мета легко досягається.

Давно стало нормою і сприймається як даність, але в той же час, це показник злагодженої роботи, яку демонструють міжнародні перевізники: на будь-якій ділянці шляху вантаж повинен відслідковуватися. Це такий же маркер прозорості в роботі, як і політика ціноутворення компанії.

В Україні і в Китаї повинні дублюватися не тільки склади перевізника, а й офіси зі штатом кваліфікованих співробітників, які розмовляють китайською мовою. Чому це важливо?

  • Бувають випадки, коли товар необхідно перевірити на відповідність специфікації.
  • Або вам потрібен фотозвіт, і ви хочете переконатися, що продукція відповідає замовленій.
  • Можливо ви знаєте який товар вам потрібен, але не знаєте, як знайти виробника даного товару. Досвідчений перевізник також зможе допомогти вам у пошуку постачальника або товару.
  • Також в переліку додаткових послуг може бути оплата постачальнику, якщо у вас немає можливості самостійно вирішити це питання.

Все це додаткові послуги, але вони можуть знадобитися клієнту, і досвідчена компанія вже передбачила подібні варіанти. Також додатковою гарантією вашого спокою буде оплата за фактом доставки вантажу. І для зручності замовника зазвичай пропонуються різні способи оплати послуг на вибір.

Ось, мабуть, головні критерії того, як вибрати перевізника і не помилитися.