1px dark gradient

Митне оформлення товарів із Китаю

       Компанія Укр-Китай Комунікейшин надає брокерські послуги з 2005 року. Ми здійснюємо допомогу в розмитненні вантажів, що імпортуються з різних країн світу. Фахівці нашої компанії проводять розрахунок платежів необхідних для митного оформлення товарів / вантажів до ввезення на територію України, проводять аналіз необхідних дозвільних документів, готують документи і проходять всі необхідні митні процедури. Митний брокер несе відповідальність за правильність складання документів поданих для митного оформлення та привласнення правильних кодів товарів. Документи для імпорту / для ввезення товарів повинні бути ретельно підготовлені і відповідати вимогам митного кодексу України.

       Для прийняття рішення про економічну доцільність покупки товару за кордоном необхідно вирішити, як завести товар / вантаж в Україну, а для цього необхідний брокер для розмитнення та логіст, з їх допомогою можливо провести розрахунок платежів, а також транспортних затрат. Митний брокер допоможе розмитнити вантаж далі, а логіст організує доставку товару на склад.

       Здійснюючи брокерські послуги та послуги з доставки товарів, наша компанія супроводжує зовнішньоекономічні угоди клієнтів уже понад 15 років, закриваючи потреби: «Як купити товар в Китаї? Як продавати імпортний товар» і т.д.

Допомога в розмитненні

Які документи потрібні для ввезення товару?

       В цьому випадку необхідно звертатися в спеціалізовані компанії, які професійно допоможуть в даному питанні. Сучасні торговельні відносини з багатьма країнами вимагають від компаній з вантажоперевезення наявності досвіду і великих знань в законодавстві країн-партнерів. Митне оформлення вантажів з Китаю має свої нюанси і вимоги. Некоректне заповнення може призвести до фінансових втрат і затягування терміну доставки вантажу. Перелік необхідних документів і підтверджень залежить від того, який вантаж і на яких умовах перевозиться, від наявності коду товарної номенклатури, способу розрахунку та оплати. Стандартний пакет документів складається з контракту, рахунки-фактури, схем опису товару, ТТН, платіжних доручень, державних дозволів.

       Одним з найважливіших етапів транспортування вантажу в міжнародній торгівлі є митне очищення. Будь-яка товарна група повинна мати правильно складену документацію відповідно до законодавчих норм. Митне оформлення вантажів полягає в складанні декларації і пакету документів з усіма дозволами. У них вказуються точна інформація про вантаж, номенклатура всіх товарів, сертифікати якості. Самостійне заповнення таких бланків дуже часто призводить до затримок на кордоні.

Специфіка розмитнення товарів з Китаю

       Після підтвердження правильності всіх формальностей на кордоні починається розмитнення товарів з Китаю. На цьому етапі враховуються особливості законодавства країни-експортера. На підтвердження перетину кордону проводиться митне очищення. Ідеальним варіантом при цьому є наявність у компанії-перевізника власних складів або спецтехніки. Таким чином при тимчасовому зберіганні вантажу забезпечується його збереження і гарантується повна відповідність первісного стану. Розмитнення товарів в Україні включає в себе оплату податків і митних зборів. Вартість залежить від різних чинників: товарна група, ваговий критерій, умови поставки. Митне оформлення безпосередньо впливає на швидкість і своєчасність доставки товару до замовника. Всі етапи повинні дотримуватися ще при заповненні бланків в офісі. Навіть дрібні похибки призводять до проблем на кордоні і затримки транспорту з вантажем.

       Наша компанія надає кваліфіковані послуги зі складання митних декларацій та супутніх документів. У нас багатий досвід розмитнення вантажів і різних товарів з Китаю в Україну. Ми дотримуємося всіх законів і сприяємо максимально швидкому оформленню всіх необхідних документів.