1px dark gradient

Митне оформлення товарів із Китаю

Митний брокер – це посередник між митницею та суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності. По суті, це компанія-представник, яка за дорученням клієнта надає посередницькі послуги з оформлення імпорту та експорту на митниці. Зазвичай, це юридична особа або ФОП, яка є не однією людиною, а цілою командою профільних фахівців.

Дозвіл надавати митно-брокерські послуги надається Державною фіскальною службою та Адміністрацією Державної прикордонної служби України. Дія дозволу, одержаного підприємством, поширюється у тому числі на всі його відокремлені підрозділи. Компанія, якій надано дозвіл, включається до Реєстру митних брокерів.

На підставі офіційної ліцензії такий посередник від імені декларанта може проводити митні операції, заповнювати документи, відстоювати інтереси клієнта у митних та керуючих органах та здійснювати декларування товарів та транспорту, що переміщуються через кордон держави.

Митно-брокерські послуги від нашої компанії

Надаючи послуги митного брокера, компанія Укр-Китай Коммунікейшин понад 16 років здійснює супровід документації, а також митне оформлення вантажів та імпортних товарів для зовнішньоекономічних угод фізичних та юридичних осіб із постачальниками з різних країн.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримуєте надійного представника в державних органах та повний пакет послуг, які є важливими для здійснення зовнішньо-економічної діяльності на всіх етапах. Фахівці нашої професійної команди убезпечать вас від більшості помилок, а також захистять бізнес клієнта від усіляких фінансових та юридичних ризиків, оптимізуючи витрати на розмитнення.

Пропонуємо широкий комплекс послуг для роботи з усіма режимами: імпорт, експорт, транзит. Нижче описані митно-брокерські послуги, які найбільш популярні серед наших клієнтів.

Вартість митного оформлення

Розрахунок платежів – мита, податки, збори

Для ухвалення рішення про економічну доцільність купівлі продукції необхідно вирішити, як ввозити товари. Для цього можна замовити послуги брокера, який проведе розрахунок мита на імпорт і ПДВ та допоможе правильно організувати розмитнення згодом.

Послуги митного брокера з кодування товарів

Кодування товару

Обов’язковим є визначення коду товарів, що перетинають кордон України згідно з УКТЗЕД. Код безпосередньо впливає на ставку мита та перелік дозвільної документації, необхідної для його оформлення на митниці.

Митна декларація для розмитнення вантажів

Подання митних декларацій

Для успішного розмитнення вантажу будь-яка товарна група повинна мати правильно складену документацію відповідно до законодавчих норм. Необхідно складання декларації та пакету документації з усіма дозволами, в яких зазначаються точна інформація про вантаж, номенклатура всіх товарів, сертифікати якості.

Митний брокер для отримання дозвільних документів

Отримання дозвільних документів

Перелік документації та підтверджень для розмитнення залежить від того, який вантаж і на яких умовах перевозиться, від наявності коду товарної номенклатури, способу розрахунку та оплати. Стандартний пакет документів складається з: контракту, рахунків-фактур, схем опису товару, ТТН, платіжних доручень, державних дозволів.

Митні послуги для проходження процедур

Проходження митних процедур

Діємо згідно з правилами міжнародної торгівлі та чітко дотримуємося порядку оформлення імпорту та експорту, що регламентується ТКУ, що сприяє швидкому проходженню всіх процедур. Розмитнення вантажу здійснюється на кордоні та в Києві. Якщо імпорт прибув морем – в Одесі.

Митно-брокерські послуги для розмитнення китайських товарів

Розмитнення товарів з Китаю

Процедура розмитнення включає оплату податків і митних зборів. Вартість залежить від різних факторів: товарна група, ваговий критерій, умови постачання. Враховуємо особливості законодавства країни-експортера, дотримуємося всіх етапів ще при заповненні бланків в офісі.

Це далеко не повний перелік наших можливостей, необхідних для успішної реалізації розмитнення товарів, що імпортуються з-за кордону. Більше можливостей можна уточнити у менеджера, надіславши запит із вашими потребами.

Чому варто замовити послуги митного брокера?

Згідно з національним законодавством України власник вантажу має право сам обирати: декларувати вантаж самостійно або уповноважити митного брокера на декларування. Але часто, обираючи перший варіант, підприємці стикаються з низкою труднощів та бюрократичних процедур і як наслідок зазнають збитків, а іноді повністю втрачають оптову партію.

Особливістю надання послуг митного брокера є те, що всі операції він здійснює так, ніби він сам переміщає імпортну продукцію через кордон. Тобто брокерська компанія має ті ж права, що й особа, яка уповноважила його представити свої інтереси у взаєминах з митними органами. Надійність послуг передбачає підписання строго регламентованого договору та сувору конфіденційність.

Замовляючи послуги митного брокера, Ви отримуєте низку незаперечних переваг:

  • повне делегування трудомістких процесів
  • чітке дотримання регламенту на будь-якому етапі проходження процедур
  • оформлення документів без помилок та відповідно до законів
  • економія часу та розмитнення з мінімальними грошовими витратами
  • повна юридична легітимність операцій
  • своєчасна та компетентна підтримка досвідчених фахівців.

Укр-Китай Коммунікейшин – ваш надійний митний брокер

Ми маємо багатий досвід розмитнення вантажів із Китаю, дотримуємося всіх законів та сприяємо максимально швидкому оформленню. Компанія несе відповідальність за правильність складання документації, поданої для оформлення та присвоєння правильних кодів товарним одиницям. Документи для розмитнення імпорту з Китаю чи Європи будуть ретельно підготовлені та гарантовано відповідати законодавству України.

Задати будь-яке питання щодо митних послуг, а також обговорити всі деталі можна при зустрічі в нашому офісі в Києві або іншим зручним для Вас способом.