1px dark gradient

Авіадоставка з Китаю в Україну

Доставляємо вантажі під час військового стану. Актуальні умови доставки після 24 лютого за посиланням.

Авіадоставка з Китаю в Україну є найшвидшим і найбезпечнішим способом вантажоперевезення. Незважаючи на високу вартість, її виправдано використовують підприємці, які цінують свій час і розуміють, як можуть бути шкідливі для бізнесу затримки партії, коли рахунок йде на дні, особливо якщо мова стосується новинок на ринку збуту.

Серед переваг можна виділити: високу швидкість, легкість відстеження, швидке митне оформлення і головне безпеку. Цей спосіб часто обирають для транспортування крихкої або цінної продукції (ювелірних виробів, комп’ютерної техніки, скла та порцеляни). А таке швидке транспортування дозволяє здійснювати закупівлі оперативно й отримувати товар на складі в стислі терміни.

Терміни та вартість авіадоставки з Китаю

Термін доставки в Україну від «Ukr-China Communication» становить 14 днів. Вантаж прилітає до Києва, а далі доставляється в будь-яке місто нашої країни.

Підсумкова вартість формується на етапі закупівлі товару, враховуючи наступні фактори: локальні витрати на території КНР, логістика авіа транспортом, митне очищення, агентські та брокерські витрати, доставка до складу клієнта в Україні. У ціні на авіа транспортування враховується вага, обсяг і ціна одиниці товару.

Коли вигідно використовувати авіаперевезення з Китаю

✈ Доставка вантажів з Китаю авіатранспортом – вигідне рішення для великих бізнесменів, що мають налагоджену мережу китайських постачальників.

✈ Даний вид транспортування зручний для підприємців-початківців або досвідчених, але бажаючих замовити пробну партію, для подальшого прийняття рішень про доцільність оптової угоди. Отримавши тестову партію, ви зможете в найкоротші терміни оцінити продукт.

✈ Для підприємців, які мають стабільний бізнес, пов’язаний із дрібним оптом, при правильно підібраному тарифі, дане рішення буде найбільш вигідним способом доставляти продукцію.

✈ Якщо є необхідність відправити продукцію, яка не може довго зберігатися без дотримання спеціальних умов – швидкопсувні товари.

✈ Якщо необхідно привезти високомаржинальні товари з високою націнкою. Вигода від швидкої і успішної операції безсумнівно перекриє витрати на авіа доставку.

Переваги авіадоставки від нашої компанії

Ми працюємо з Китаєм з 2005 року. За цей час ми пропрацювали чіткі механізми взаємодії із місцевими постачальниками та перевізниками. Наш досвід в перевезенні вантажів і веденні ЗЕД дозволяє гарантувати клієнтам якісний сервіс під ключ із надійною підтримкою досвідчених фахівців.

Авіаперевезення з Китаю з дотриманням правил

Дотримуємося правил

Чітке дотримання правил митного контролю, дотримання всіх вимог при перетині кордонів, декларування та митне оформлення вантажу, що виключає затримки.

Страхування для перевезення з Китаю авіа

Гарантуємо безпеку

Мінімізуємо ризики, що гарантує цілісність та неушкодженість товарів, які доставляються. Допомагаємо оформити страхування, яке є обов’язковим для авіаперевезень.

Доставка авіа з Китаю під ключ

Авіадоставка під ключ

Діапазон послуг, які надаються покриває всі найважливіші етапи: від зберігання на складах та адресної доставки по Україні до повного супроводу замовлення та самостійної закупівлі продукції у постачальника.

Офіси та представники в Китаї

Офіси та представництва

Наявність офісів і представництв в Пекіні, Гуанчжоу, Києві, що дає змогу організувати чіткий налагоджений процес авіаперевезення.

Розміри вантажів для авіадоставки з Китаю

Об’єми вантажів

Можливість перевозити вантажі об’ємом від 1 м³, але не підходить для цільних товарів вагою більше 2000 кг. Для цього пропонуємо інші способи доставки з Китаю.

Авіадоставка з Китаю із Укр-Китай

Більше переваг

Ще більше можливостей ми можемо обговорити при зустрічі в нашому комфортному офісі або іншим зручним для Вас способом.