1px dark gradient

Доставка вантажів з Китаю в Україну

Доставляємо вантажі під час військового стану. Актуальні умови доставки після 24 лютого за посиланням.

Пропонуємо послуги доставки вантажів з Китаю в Україну 3-ма способами: авіа, морем, залізницею. Доставлення під ключ включає розмитнення, зберігання на складах, самостійну оптову закупівлю у постачальника, автоперевезення за адресою та експедирування.


Супроводжуючи комерційні вантажоперевезення з Китаю більше 16ти років, наша команда налагодила ефективні механізми транспортування, митного оформлення та ряд інших якісних сервісів, необхідних для їх успішної організації. Досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть підібрати оптимальне рішення для закупівлі китайської продукції і оптових поставок в вашому індивідуальному випадку.

Доставка вантажів з Китаю в Україну - перевезення авіа, залізницею, морем

Умови та вартість доставки з Китаю

Доставляємо обладнання, електроніку, товари для будівництва, автотовари та запчастини, меблі та фурнітуру, побутову техніку та інші різноманітні товари для реалізації на українському ринку. Експедуємо великогабаритні, важкі, цінні вантажі та невеликі оптові партії. Можливість транспортування вашої товарної групи й обмеження по вазі, уточнюйте у менеджера.

Ціна на доставку в Україну розраховується на етапі, коли проводиться закупівля. Відповідно, економічну ефективність угоди покупець може розрахувати до вкладення грошей.

Підсумкова ціна залежить від наступних факторів:

  • характеристики – тип вантажу, вага, габарити та його об’єми
  • вартості страхування
  • терміновості виконання замовлення
  • митних умов
  • упакування
  • обраного виду транспортного засобу
  • індивідуальних особливостей перевезених товарів.

Способи доставки вантажів з Китаю

Після того, як угода закупівлі проведена, до роботи підключаються логісти. Основним завданням яких є визначення, як організувати поставку в оптимальні терміни та з мінімальними витратами.

Терміни та вартість доставки з Китаю літаком

Авіадоставка вантажів з Китаю в Україну за 14 днів

Перевезення літаком – мають ряд переваг, хоч і вважаються найдорожчими. Використання авіадоставки є найкращим для транспортування, коли потрібно терміново доставити продукцію з коротким терміном придатності або високомаржинальних товари. Головні переваги – висока швидкість і простота митного оформлення. Авіадоставка до Києва займає 14 днів. На сьогодні це реальний термін експрес доставки. Крім того, авіаперевезення вважаються найбезпечнішими. Істотний недолік – ціна, яка в кілька разів перевищує вартість доставлення морем. Детальніше про авіадоставку

Терміни та вартість доставки з Китаю залізницею

Залізничні перевезення вантажів із Китаю від 22 днів

Перевезення залізницею за видатками на 30-50% дорожче морських, але дешевше авіа. При цьому за термінами вони можуть займати від 20 діб до України, що ставить їх на друге місце в ситуаціях, коли важлива терміновість. ЖД перевезення китайських товарів не так давно з’явилися на українському ринку, але набирають все більшої популярності через свої невисокі тарифи та швидкість, що перевищує швидкість морських. Серед головних плюсів цього виду транспорту можна виділити вантажопідйомність, інтервал відправлень, низькі розцінки при транспортуванні на великі відстані. Недолік – не дуже підходить для сипучої продукції і будівельних матеріалів. Докладніше про залізничні перевезення

Умови доставки з Китаю морем

Морська доставка з Китаю від 55 днів

Контейнерні перевезення морем мають найменші тарифи. Вони частіше використовуються для переміщення великих партій сировини, матеріалів, негабаритних вантажів і устаткування. Розрахунок вартості залежить від порту, відстані, виду контейнера, але в порівнянні з іншими варіантами – це найбільш доступне цінове рішення. Крім того, вони дозволяють організувати великі поставки практично в будь-яких кількостях. Негативний момент – тривалість і необхідність в додатковому автотранспорті для переміщення імпорту в кінцевий пункт. Детальніше про доставку морем

Доставка збірних вантажів з Китаю

Збірні вантажі

Крім стандартної доставки, коли ви платите за весь контейнер, можлива консолідація з іншими вантажами наших клієнтів або товарів декількох постачальників. В такому випадку вартість ділитися між усіма клієнтами, що робить транспортування більш вигідною для кожного. Ми здійснюємо консолідацію на складах в наступних китайських містах – Нінбо, Гуанчжоу, Шеньчжень, Чунцин.

Переваги нашої компанії

Попри те, що у кожного виду транспорту є свої переваги та недоліки, мінімізувати ризики можна, обравши надійного перевізника для співробітництва. Пропонуємо ознайомитись із перевагами співпраці з нашою компанією, незалежно від обраного способу.

Дотримання міжнародних стандартів

Міжнародні стандарти

Діємо виключно в рамках правил міжнародної торгівлі та дотримуємося правил зовнішньоекономічної діяльності, що регламентуються, в тому числі митним кодексом України

Офіційний експедитор та митний брокер

Офіційна діяльність

Легально надаємо послуги. Маємо в наявності всі необхідні документи, для здійснення експедиторської і митно-брокерської діяльності.

Відстеження тенденцій ведення ЗЕД

Актуальні тенденції

Великий досвід і відстеження актуальних тенденцій правового регулювання ЗЕД дає нам можливість завжди бути на крок попереду

Додаткові послуги для доставки з Китаю

Додаткові послуги

Надаємо широкий спектр додаткових послуг, таких як: кредитування, ведення переговорів із постачальником, структурування угоди, експертиза та багато іншого

Доставка в будь-яку точку України з Китаю

Доставка з Китаю по всій Україні

Доставимо товари в усі міста України: Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь, Львів та інші за найвигіднішою ціною

Вигода співпраці

Більше переваг

Ще більше можливостей ми можемо обговорити при зустрічі в нашому комфортному офісі або іншим зручним для Вас способом

Як відбувається доставка з Китаю

Запит послуг

Ви відправляєте заявку через сайт, пошту або телефонуєте за одним із наших телефонів. На початковому етапі інформація, яка потрібна для узгодження тарифів: вага, обсяг, тип товарів, інвойсна вартість і бажаний спосіб перевезення (якщо цікавить конкретний). Також будь-які послуги та питання додатково, які можуть знадобитися.

Зворотній зв’язок із менеджером

Наш фахівець зв’язується з вами для з’ясування всіх важливих деталей. Далі узгоджуємо терміни та тарифи. Детально обговорюємо всі важливі пункти угоди.

Підбір кращого рішення

Наші логісти обирають оптимальний за вартістю і термінами шлях доставлення. Залежно від місцезнаходження фабрики або постачальника буде підібрана найкраща комбінація транспорту для мультимодалього перевезення або унімодальний варіант.

Логістика на території КНР

Ми отримуємо вантаж від компанії-постачальника. Далі доставляємо його на один зі складів компанії для подальшого перепакування та консолідації з іншими замовленнями, при необхідності. Перед відправленням ми проводимо перевірку цілісності вантажу та підготовку відповідної йому документації.

Доставка з Китаю в Україну найкращим способом

Товари доставляються одним із затребуваних видів транспорту – авіадоставкою, морем або залізницею. Пункт прибуття в Україну залежать від способу перевезення: для авіа та ЖД – це Київ, для морського шляху – Одеса. На період військового стану всі вантажі ввозяться через Європу.

Оформлення та проходження митних процедур

Здійснюємо повний пакет послуг для проходження митниці: від отримання документів із дозволами і підготовки до декларування до повного очищення вантажу.

Доставка вантажу в пункт призначення

Перевозимо замовлення на наш склад або за необхідною адресою в вашому місті. Підсумковий розрахунок відбувається при отриманні товарів.