1px dark gradient

Доставка з Китаю залізницею

Доставляємо вантажі під час військового стану. Актуальні умови доставки після 24 лютого за посиланням.

Наша компанія здійснює перевезення залізницею, починаючи з 2018 року. Терміни доставки від 22 днів. Вартість на 30-50% дорожче морських перевезень, але дешевше авіа.

Доставка з Китаю залізницею є оптимальним способом транспортування вантажів по співвідношенню ціна-терміни. Потягами можна перевозити як великі партії або великовагові товари, так і негабаритні вантажі.

Залізничні перевезення для українського ринку здійснюються за оптимальним маршрутом до станцій в Білорусії, а частина відвантажень здійснюється через залізничну станцію в Польщі. Далі автотранспортом до поста внутрішньої митниці, де проводяться митні процедури і далі на вивантаження покупцеві.

Перевезення потягом з Китаю та проект «Ukr-China: One way»

У травні 2019 року в рамках надання нашим Клієнтам комплексних послуг з ведення бізнесу з китайськими постачальниками, наша компанія запустила принципово нове рішення – Проект «Ukr-China: One way» – доставка залізницею КНР-Україна за 20 днів, що використовує залізничний транспорт для доставки товарів по Шовковому шляху (Чунцин – Колядичі, Білорусь) із розконсолідацією в Білорусі, і авто перевезеннями (Білорусь – Київ, Україна).

Проект є справжнім проривом з точки зору ефективності для бізнесу наших Клієнтів! На додаток і за рахунок 15-річного досвіду УКК на ринку, наші Клієнти зможуть скористатися іншими послугами на всіх етапах закупівлі – від пошуку товарів, оформлення документів – до приватного фінансування для здійснення Ваших операцій в рамках проекту.

Переваги перевезень вантажів залізницею

Висока швидкість руху

Потяги рухаються з високою швидкістю в будь-який час доби

Залізничні перевезення з Китаю дешевші за авіадоставку

Низька вартість і нижча відносно вартості авіа

ЖД доставка з Китаю - це безпечний спосіб доставити вантаж

Стабільність та безпека

Залізничні перевезення з Китаю здійснюються за чітким графіком

Рух потягів здійснюється за графіком

ЖД доставка з Китаю дозволяє перевозити специфічні товари

Можливість перевозити специфічні вантажі та негабаритні товари

Незалежність від погодних умов

Незалежність від погоди

Здатність перевозити великі партії

Можливість перевозити товари в будь-яких кількостях

Термін залізничних перевезеннь з Китаю в Україну

Доставка в Україну займає від 22 днів

Далі ви можете ознайомитись з низкою переваг замовлення доставки вантажів з Китаю з Укр-Китай Комунікейшин. Якщо у вас залишилися питання або Ви хочете дізнатися про вартість перевезення, Ви можете перейти за посиланням нижче, заповнивши відповідну форму. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом для узгодження всіх питань. Враховуючи всі вимоги, ми запропонуємо найкращі тарифи на доставку товару у вашому індивідуальному випадку.