1px dark gradient

Де вигідно купувати товари з Китаю оптом?

Где выгоднее покупать товары из Китая оптом - опт из Китая

Якщо ви перебуваєте в пошуку китайських майданчиків для закупівлі, то напевно, немає сенсу розповідати вам, як вигідно сьогодні вести бізнес, закуповуючи китайську продукцію оптом. Наша мета – розібратися, де і як це можна зробити з максимальною вигодою для українського підприємця.

Способи закупівлі товарів з Китаю оптом

У Китаї є торгові майданчики, які пропонують покупки оптом і в роздріб та виключно оптові. Важливо купити товари оптом з Китаю за тією ж ціною, що і для місцевих жителів, адже вона завжди нижча.

Відвідування китайських виставок

У підприємців є можливість відвідувати Піднебесну в будь-який час року. На спеціальних виставках з широкого асортименту продукції можна підібрати собі потрібні зразки і в підсумку зробити замовлення самостійно. Даний спосіб хороший тим, що ви можете:

  • особисто отримати інформацію по всіх виробників, обраного товару;
  • зібрати контакти виробників;
  • перевірити наявність необхідних сертифікатів;
  • і головне – знайти низькі оптові ціни.

Але у даного шляху є ряд мінусів, так як вартість такої подорожі може бути невигідна, якщо вас цікавить дрібний опт або ви починаючий підприємець. Крім того, необхідно володіння китайською мовою або допомога перекладача, що теж може викликати труднощі. В такому випадку хороша альтернатива – це допомога посередника, яка позбавить вас від необхідності відвідувати виставки самостійно і ось чому.

Допомога посередника

У великих фірм, які давно на ринку транспортних послуг, часто є свої офіси і співробітники в Піднебесній. Саме тому такі компанії можуть допомогти з пошуком інформації на виставках або самостійно організувати комплексне обслуговування угоди із закупівлі товарів з Китаю оптом.

Зазвичай такі послуги включають: пошук надійного виробника згідно з вашим технічним завданням, підписання всіх документів і прискіпливий контроль якості. По суті посередник, стає надійним мостом між вами і постачальником. Через нього можна узгодити всі побажання до виробника і доручити контроль виконання термінів і якості на всіх етапах виробництва. В рамках надання послуг організації закупівлі і доставки товарів з Китаю оптом, наша компанія доставляє продукцію на свої склади, далі вона їде на вашу адресу в Україні. Перед відправкою партію можуть перевірити на відповідність заявленій кількості, якості, зовнішньому вигляду, якщо це необхідно. Також перед відправкою для замовника робиться звіт з фото, що дуже зручно.

Китайські маркетплейси

Ще одним альтернативним рішенням закупівлі опту, є китайські сайти – маркетплейси. Це особливі інтернет-майданчики, продукцію на яких можна придбати за розцінками, як для внутрішнього ринку, але і тут необхідне знання мови. Майданчики, які орієнтовані на зовнішній ринок, мають у своєму арсеналі англомовних менеджерів і можливість проконсультуватися. Але все одно китайський потрібен, якщо з’ясовуєте важливі деталі перед тим, як зробити замовлення. Важливий момент, що крім популярних в Європі сайтів (Taobao, Tmall, Alibaba), є менш відомі (Yiwubuy, B2B Manufacturers, Global Market, EC21, DIY Trade, HK TDC і т.д.) і ціни на них значно нижчі. Такі магазини, як 1688, наприклад, спочатку орієнтовані на місцевого споживача. Щоб здійснити там покупку, необхідно не тільки розуміти ієрогліфи, але ще і мати місцеву адресу і номер телефону.

Вирішити питання з мовою і контактами теж допоможе посередник. В даному випадку, вам потрібно тільки знайти товар, що цікавить, або показати референс, а далі справа за посередником. І тоді цікаві товари можна отримати за самою вигідною ціною.

Як доставити товари з Китаю оптом

Якщо зробити вибір допоможуть, в першу чергу, відгуки інших покупців або посередник, то спосіб транспортування найкраще підкаже досвідчений перевізник. Як везти опт з Китаю залежить від категорії товарів і суми, яку ви готові витратити. На сьогоднішній день існує кілька способів доставки вантажів з Китаю та кожен з них має ряд переваг в тому чи іншому випадку. Ось деякі з них:

  • Крихкий вантаж не терпить великої кількості перевантажень, тому надійніше за все буде використати авіа та автомобільну доставку.
  • Доставляти товари з Китаю оптом, якщо поставка велика, найдешевше за допомогою морських перевезень, так як цей спосіб дозволяє возити величезні партії і є самим фінансово вигідним.
  • Для замовлення пробної партії рентабельно використовувати авіадоставку. Це дозволить заощадити час, а значить в найкоротші терміни можна буде побачити все, перевірити особисто і вирішити, потрібна велика партія чи ні.

Чим привезти великий опт з Китаю або невеликий, постачальника и перевізника обирає той, хто платить. Альо краще проконсультуватись у компаній з великим досвідом, які відповідають за якість послуг, що надаються. Таким уникнути помилок буде надійніше за все.