1px dark gradient

В яких випадках авіадоставка з Китаю в пріоритеті?

Залежно від категорії вантажу і бажаного часу, який буде витрачено на його дорогу в Україну, варіюються і можливі види доставки: морем, по суші і по повітрю. Серед всіх доступних варіантів, авіадоставка вантажів з Китаю – спосіб отримати своє замовлення в лічені дні.

Максимальний термін транспортування по повітрю становить 14 днів. Жоден інший спосіб в найкращому його виконанні не може забезпечити такої швидкості.

Але вибір на користь авіадоставки з КНР відбувається не тільки через швидкість, а й з огляду на максимальну безпеку вантажу. Особливо це актуально покупцям, чий товар з категорії крихких (посуд, електроніка) .Такий спосіб транспортування мінімізує кількість перевалочних пунктів і практично зводить можливість псування товару до нуля.

Розмірковуючи про збереження вантажу під час авіаперевезення асоціативно приходить порівняння з тим, що прийнято брати з собою на борт літака під час подорожі як ручну поклажу, а що потрібно здавати в багаж. Ноутбуки, окуляри і навушники забрати в салон буде надійніше за все. Для багажу залишають те, без чого в разі його затримки можна якийсь час обійтись.

Згідно з цим, наприклад, авіадоставка товарів з Китаю щодо збереження вантажу – як подорож в салоні літака. Це надійно, зручно і – за найкоротший час все вже під рукою. Так, перевезення вантажу морем або залізницею буде дешевше за вартістю, але довше за часом.

Доставка вантажів з Китаю літаком – це ідеальний варіант для підприємців-початківців, які замовляють товар в невеликій кількості. Максимум через два тижні замовлення вже на руках і можна оцінити якість і переваги товару на власні очі. Оцінивши – продублювати пробну партію або підібрати найбільш відповідний варіант. Як би там не було, терміни від вибору товару і до оцінки його результату тут найкоротші. А в умовах конкуренції і темпів зміни ринку час вирішує багато.

Якщо замовлення – це комплектуючі до продукції, сбірка якої здійснюється в Україні, то довготривале транспортування означає простій у виробництві. Безпека важлива з тієї ж причини, тому вибір в таких випадках завжди робиться на користь авіадоставки.

Для власників інтернет – магазинів також доставка літаком з Китаю буде в пріоритеті. Особливо якщо торгівля організована таким чином, коли спочатку формуються замовлення покупців, а вже під них купуються товари. Час і збереження очікуваного вантажу в такому випадку вирішують успішніть торгівельних угод. Якщо вам потрібна швидке перевезення з Піднебесної, рекомендуємо ознайомитися з нашою послугою – авіадоставка з Китаю в Україну.

Кому не підійде такий варіант доставки? Якщо планований вантаж буде мати вагу понад 2 тисяч кг і доставляти його частинами не варіант. Також певні категорії вантажу просто невигідно доставляти по повітрю через велику кількість супровідної документації про безпеку його транспортування. В основному, такий товар їде залізницею. Тут можна ознайомитися з усіма способами доставки з Китаю в Україну.

У всіх інших випадках – швидше і надійніше способу, ніж транспортування літаком, люди ще не вигадали.