1px dark gradient

Перевірка якості китайських товарів перед покупкою і відправкою

Всі ми знаємо про низку переваг покупки китайських товарів. Найважливіша з них, звичайно, ціна. Дуже заманливо, коли ви купуєте щось в своє користування, або хочете заощадити, або заробити, коли купуєте товар для реалізації і отримання прибутку. Саме тому, ціна – головний мотиватор для здійснення покупки або бізнесу. Але не менш важливим фактором є і якість продукції. Так історично склалося, що якість товарів з Китаю в свій час набула поганої репутації. Причина в тому, що кількість виробників в Китаї дуже велике, а рівень якості одного і того ж товару може істотно відрізнятися.

Звичайно відправитися в Китай за невеликої покупкою або маленькою партією стане фінансово беззмістовністо, як і ризикувати покупкою, в якій немає впевненості. Як можна перевірити китайський товар на якість? В даному питанні можна скористатися допомогою посередника. Багато компаній, для яких доставка вантажів з Китаю – основна послуга, пропонують і послуги з перевірки якості китайського товару.

Залежно від виду угоди або вимог покупця складові послуги з перевірки можуть відрізнятися. В першу чергу, відмінність може бути в тому, на якому етапі здійснювати контроль якості китайських товарів. Фахівці можуть здійснювати контроль ще на етапі виробництва і не допустити заздалегідь виготовлення невідповідного товару. Часто така ревізія відбувається в разі індивідуальних дизайнерських замовлень: одягу, взуття, сумок, меблів, предметів інтер’єру, освітлювальних приладів і багатьох інших. У таких випадках перевірка відбувається за строго складеним технічним завданням, в якому вказані всі найменші деталі.

Наступним варіантом перевірки може бути також інспекція на виробництві, але вже виготовленого товару. Так здійснюється ревізія до моменту відвантаження зі складу виробника. В цьому випадку можна убезпечити себе від витрат на локальні витрати, адже транспортування по Китаю теж коштує грошей і не завжди китайський постачальник включає місцеву доставку до своїх витрат. У такому випадку має місце так звана виїзна перевірка. Саме вони найдорожчі, тому що вимагають великих затрат часу фахівців і тягнуть дорожні витрати.

Також перевірка китайських товарів може бути різною за рівнем: повна, часткова або вибіркова. У цьому випадку тип огляду впливатиме на вартість, яка залежить від кількості витраченого часу співробітника складу. Адже можна відкрити і розпакувати тільки певний відсоток від усього вантажу, наприклад, вибірково перевірити три ящики з десяти, а не всі десять.

Що ж конкретно можна інспектувати в продукції? Насправді, будь-який параметр, який для вас важливий: колір, матеріал, шви, міцність, запах – все що можна визначити і погодити за критеріями.

Однак не всі параметри можна оцінити на око і на дотик. Якщо здійснити ревізію візуально неможливо і потрібно перевірити склад, пружність, міцність і подібні характеристики, можна замовити спеціалізовану експертизу. Це буде найскладніший рівень перевірки та здійснити його можна за допомогою фізико-хімічних тестів, які можна замовити в профільних лабораторіях. З замовленням таких тестів вам також допоможе посередник, який надасть допомогу з перекладом, заповненням вимог, проведенням оплати і пошуком лабораторії.

Варто відзначити, що всі вищеописані способи відносяться більше до бізнес-закупівель. Для фізичних осіб, які частіше купують товари на китайських інтернет-майданчиках такі ревізії будуть досить затратні. Тому ринок пропонує стандартну послугу з перевірки, яка становить певний відсоток від вартості покупки з наданням фотозвіту.

Як ви бачите, існує безліч варіантів перевірки якості китайських товарів, які дозволять здійснити покупку без ризику щодо якості і не відмовлятися від вигідних пропозицій китайських виробників.