1px dark gradient

Посуд з Китаю оптом

Мало кому не знайоме словосполучення “китайський фарфор”, промовлене з пошаною до цінності виробу. Для обивателя це як богемский кришталь, перський килим або венеціанське скло – означає щось шикарне, красиве, дороге. Китай здавна славився своєю керамікою, вона стала вагомою частиною його культури. Майстри в Піднебесній досягали в цьому ремеслі такого рівня, що зрівнятися з ними в тонкощах виконання і осягнути технологічні напрацювання, відшліфовані століттями, було дуже складно. Вироби найтоншої роботи досі викликають захват своєю витонченістю і унікальним розписом, що і говорити про двісті – триста років тому. Це викликає повагу, яка пам’ятається століттями.

Антикварний фаянсовий посуд з Китаю – особлива категорія товару. У більшості країн антикваріатом вважається все, що було створено понад п’ятдесят років тому. Такий товар цінується особливо високо і ставка збільшується не тільки від його якості і віку, але і від того, наскільки рідко його можна зустріти, від імені колишнього власника (тут взагалі співвідношення ціни і якості непропорційно, може бути фантастично завищено). Володіти такою річчю – розкіш, яку можуть собі дозволити особливі поціновувачі. Чи варто говорити, що і перевезення товару такого роду – окрема тема, адже акуратність потрібна позамежна. Довіряють її тільки перевіреним, та й страховку при цьому з рахунків не списують.

Але, як то кажуть, не антикваріатом єдиним. В наші дні столовий посуд із Китаю активно експортується по всьому світу, де ним із задоволенням користуються. Це може бути кераміка, фарфор і фаянс – у кожного матеріалу є свої шанувальники. Чайний посуд в Китаю це невід’ємна частина особливої ​​чайної церемонії, навіть філософії, якщо хочете. Неспішність, плавні рухи, чайні аромати … Вважається, що чайник, в якому настоюють напій, не можна мити миючими засобами, щоб не порушувати чайний аромат. Такий посуд відмінно тримає температуру, розкриває смак. Загалом – китайцям і в цьому немає рівних.

Керамічний посуд з Китаю оптом закуповується жителями різних країн по всьому світу: для домашнього користування, готелів, ресторанів і кафе. Крім якісного виконання він досить різноманітний за стилем (це не обов’язково можуть бути рибки і дракони часів династії Мун, але і вони, якщо треба). Все, що нині користується попитом, цілком реально придбати в Піднебесній. Репліки товарів будь-яких торгових марок – не питання. Що й казати, коли в наших магазинах можна побачити вишиті “українські” сорочки, тільки виробництва Китаю. “На це є попит – значить зробимо і продамо” – таким девізом, очевидно, користуються вони, причому досить успішно. Тому посуд будь-якого виду і призначення залишає межі Китаю оптом і великим оптом щодня.

Постачальники посуду з Китаю везуть його в Україну для подальшого перепродажу (як оптом так і в роздріб). Це може бути не тільки порцеляновий посуд, а й одноразовий посуд з Китаю. Про повсякденний попит на ньогоі говорити не доводиться – в будь-якій точці громадського харчування можна зустріти такого роду продукцію, особливо в місцях типу “візьми напій з собою”. Підприємцям, які займаються подібним бізнесом, придбання такого посуду оптом буде гранично дешевим, а доставка з Китаю не пов’язана з ризиком бою і псування так, як, скажімо, керамічна. Часто посуд з Китаю оптом купується для успішної оптової реалізації тут і це непоганий бізнес, який приносить немалі гроші.

Посуд оптом з Китаю до нас приїжджає найрізноманітніший і в сенсі його призначення. Активний спосіб життя пропагується по всьому світу, популярний він і у нас в тому числі. Для занять спортом, крім спортивного одягу та інвентарю, потрібен і відповідає стилю життя “столовий інвентар”. Пляшки для води, які зручно взяти з собою на велосипедну прогулянку або в тренажерний зал; склянки для білкових коктейлів, в яких зручно змішувати порошок з рідиною і багато іншого. Такий товар зараз затребуваний, а значить пропонується Піднебесною. Туристичний посуд з Китаю у вигляді всіляких судків і чашок, ємностей для приготування їжі і зручних столових приладів – теж. Наявність такого роду гаджетів робить подорож більш комфортною. Вони виконується з легких матеріалів, які не займають зайвого місця в рюкзаку і ними зручно користуватися. Реалізувати таку категорію товару просто, розширивши нею асортимент в магазині звичайного посуду, спортивного або туристичного інвентарю. Про інтернет магазині і говорити не доводиться – додаткова вкладка тільки додасть коло шанувальників сайту.

Якість і актуальність товару, який пропонує той чи інший магазин (онлайн або торгова площадка з поштовою адресою), робить його цікавим покупцю. Не будемо тут говорити про оформлення та зручність сайту (або простору всередині магазину) і грамотної рекламі для його “розкручування”. Це необхідно, але варто окремої розмови. Як і оперативна робота продавців – консультантів, яка привертає все нових і нових покупців, а значить – збільшує прибуток. Але все ж, для початку, потрібен потрібний товар, вибачте за тавтологію. І перший помічник тут – перевізник, який доставить його з Китаю якісно і в строк. Будь то антикваріат або одноразовий посуд – все потребує окремої уваги та знань, які найнадійніше видобуваються дослідним шляхом.

Є прикмета, що починаючи новий шлях слід взяти з собою щось старе і надійне, щось нове. Якщо перевести в проекцію торгівлі – довіряти свій товар потрібно надійним перевізникам, які давно на ринку послуг. Бо від цього залежить успіх операції – не більше і не менше. А новим нехай буде товар, який зробить позитивним баланс вашого бюджету.