1px dark gradient

Як правильно купувати в Китаї через інтернет

Незважаючи на зростаючу популярність покупок через інтернет, багато хто все ще не уявляє, як купити товар на китайських інтернет майданчиках. Страхи, в основному, зводяться до того, щоб не бути обдуреним в замовленні. “Чи говоримо ми про одне й те ж з продавцем? Чи правильно я розумію, про що йде мова? Чи правильно задані параметри замовлення? ” – все це “будні” тих, хто намагається самостійно у всьому розібратися.

Багато китайських інтернет-магазинів має адаптовану російську і англійську версії з зрозумілим перекладом опису товарів, що зручно для наших замовників. Але, частіше за все, ціна на товари там вища. Адже в основному такі сайти орієнтовані на широкого споживача і на тих, хто не має необхідності педантично шукати більш низьку ціну. Досвідчені покупці знають про більш вигідні торгові майданчики, де ціни значно нижче і набагато більше цікавих пропозицій. Популярні приклади таких сайтів Аlibaba, Таоbao, Тmall, 1688 і інші. Організувати більш вигідний викуп товарів з інтернет майданчиків Китаю може допомогти компанія, яка займається доставкою з Китаю в Україну.

Єдиною складністю буде саме розібратися в параметрах покупки і все вірно оформити, адже сайти ці китайською мовою. Є два шляхи вирішення цього питання: можна спробувати розібратися самостійно.

Самостійна закупівля

Перший спосіб – скористатися допомогою онлайн-перекладача, наприклад – BING translator. Переклад самостійно можна робити так:

  • те, що ви шукайте потрібно перевести в ієрогліфи;
  • вставити цей текст в рядок пошуку;
  • якщо переклад вийде не зовсім коректним і ви отримаєте не ті товари, які шукали, спробуйте пошукати інші назви того ж товару.

Можна, звичайно, писати і англійською, адже деякі тексти на сайтах доповнені перекладом. Але не дивуйтеся, що в цьому випадку ціна може бути вище. Причина – у все тієї ж орієнтованості на багатого закордонного покупця. Загалом, знавцям китайської мови покупка на китайських сайтах – суцільна вигода. Але чи багато серед нас таких знавців? А що, якщо товар не найпростіший, і потрібно розібратися у важливих деталях?

Викуп товару посередником

Другий спосіб легше і більш надійний – замовити послугу викупу товарів з китайських інтернет-майданчиків. Така покупка не відніме у вас часу і дозволить швидко і просто купити потрібну продукцію.

Поетапно процес закупівлі через посередника включає наступні кроки:

  • ви просто копіюєте посилання на товар, що Вас зацікавив, і відправляєте його компанії, у якій хочете замовити послугу;
  • посередник самостійно зв’язується з китайським продавцем;
  • формується замовлення;
  • після проведення платежу здійснюється викуп замовлення і посередник везе продукцію на свій склад у Китаї;
  • в обов’язковому порядку товари перевіряються на відповідність якості та вимогам замовника;
  • посередник відправляє фото звіт;
  • далі, якщо все правильно, товар ретельно упаковують і останній крок – це доставка з Китаю Україну.

У надійного посередника, що має великий досвід, вартість послуги може бути трохи вище, але вона завжди виправдана, так як ви гарантовано отримаєте оптимальний спосіб доставки, гарантії і професіоналізм співробітників в процесі переговорів і супроводу на всіх етапах закупівлі. Як результат, покупець завжди залишається у виграші.