1px dark gradient

Доставка з Китаю вантажним чартером товарів медичного призначення

Ось і наш черговий вантажний чартер з медичними товарами прилетів з Китаю в Україну.
Понад 70 тонн, 600 м3 вантажів, призначених для допомоги медичним установам нашої країни, придбаних фондами, бізнесменами у китайських виробників, доставлені сьогодні нашою командою прямим рейсом «Тяньцзінь-Київ».

За останні дні складності митного оформлення експорту посилили ще більше. Посилення вимог стосується як сертифікації, так і індивідуального пакування товару. Віртуозність у вирішенні питань зростає і ми впорались.

Висловлюємо величезну подяку нашому надійному партнеру Meest China за результативну роботу з митними органами в аеропортах Китаю, злагоджену комунікацію з постачальниками товарів.

Дякуємо кожному клієнту, який купує такі необхідні засоби захисту для медиків. Також дякуємо CEO Club Ukraine, який закупив 15 апаратів ШВЛ, і вже перші екземпляри доставлені сьогодні цим рейсом.

Ми, команда «Укр-Китай Коммуникейшин» поділяємо з вами цінність – немає нічого важливішого за людське життя. І, дотримуючись своєї місії, завжди готові внести свій вклад і знайти можливості для реалізації цієї цінності в мінливому середовищі сьогодення.