1px dark gradient

Безвізовий режим для туристів з Китаю в Україну

28 липня 2020 року на офіційному сайті Президента України з’явився указ №295 / 2020 “Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Китайської Народної Республіки …”. Документ був підписаний главою держави Володимиром Зеленським, після того, як в червні він повідомив про бажання полегшити умови візового режиму для громадян Китаю, Австралії, Нової Зеландії та арабських країн, якщо вони захочуть відвідувати нашу країну.

Згідно з інформацією в указі: на пів року, з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року китайським громадянам дозволяється в’їзд в Україну та транзит через нашу країну без візи. У документі зазначено, що метою запровадження безвізового режиму є зміцнення дружніх українсько-китайських зв’язків, а також партнерство в туристичній сфері.

Сподіваємося, що це тимчасове, але позитивне рішення, стане одним з важливих кроків для зміцнення відносин між КНР і Україною.
А ми продовжуємо відкривати Китай для українських підприємців, пропонуючи широкий ряд можливостей від якісної доставки з Китаю оптимальними способами до фінансування імпорту китайських товарів.