1px dark gradient

Які переваги залізничних перевезень з Китаю

Торгівельні відносини з Китаєм міцніють і розвиваються, кількість поставок товару самого різного напрямку також зростає. Доставляються замовлені в Китаї вантажі усіма доступними нині способами і кожен з них має свої переваги. Залізничні перевезення вантажів – ще один варіант.

Мережа залізничних колій досить розвинена і має величезну кількість напрямків. Динамічний розвиток економіки Китаю сприяє збільшенню шляхів і розв’язок на їх території. Отже – такий спосіб доставки зручна можливість перевезти вантаж практично від населеного пункту, де товар виробляється, максимально близько до того місця, де знаходиться замовник.

Плюс перевезення залізницею з Китаю, в силу розвиненості мережі напрямків, і в часі доставки вантажу. В середньому, дорога від Китаю до України займає 20 днів. Форс-мажорних ситуацій, здатних цей термін збільшити, тут найменше. Не важливо, який дме вітер або температура повітря – поїзд день і ніч їде за заданим графіком. Пробок на залізниці теж немає.

У деяких ситуаціях залізничне перевезення з Китаю – єдиний спосіб здійснити доставку. Йдеться про великогабаритний товар, який не можна вмістити в контейнер на корабель і, тим більше, доставити літаком. У цьому сенсі, транспортування залізницею – єдиний варіант.

Для порівняння: максимальна вантажопідйомність морського контейнеру становить 28 тонн, тоді як залізничний здатний вмістити всі 60 тонн. Транспортування небезпечних і хімічних вантажів по повітрю або морем потребує оформлення великої кількості дозвільних документів. Правила перевезення залізничним транспортом не вимагають багато, так як цей спосіб вважається менш потенційно аварійним. Супровідної документації потрібно менше, тому вантаж цієї категорії доставляється в основному поїздами.

Ще однією перевагою є відносно невисока ціна. Для компаній, чий бюджет не передбачає великі витрати на доставку, це розумна альтернатива.

Якщо ж вам потрібен данний спосіб доставки, то на нашому сайті можна більш детально ознайомиться з рядом переваг і замовити доставку з Китаю залізницею від компанії Укр-Китай.

В кожному окремому випадку, той чи інший спосіб транспортування вантажу – найоптимальніший. Завжди зважуються всі за і проти і вибирається те, що підходить найбільше. Ніхто не хоче витрачати на дорогу зайві кошти, якщо це не виправдано якимись додатковими вигодами.