1px dark gradient

Як здійснюється доставка товарів з Китаю?

Як часто обираючи товар на китайському сайті ви замислювались про те, як здійснюється доставка товарів? Адже обрати якісний товар у продавця з позитивними відгуками це тільки половина справи. Навіть самий висококласний товар не витримає неправильного траспортування. А якщо це велика партія і ціна за неї заплачена висока? Та й взагалі – втрачати кошти і ризикувати не сподобається ні в якому разі.

Для надійного транспортування потрібна така ж транспортна компанія. Досвід тут вирішує дуже багато. Він допомагає уникнути підводних каменів при оформленні товару і розрахувати оптимальний за вартістю спосіб доставки. Саме досвід допомагає виступати посередником в угоді, захищаючи клієнта від можливих ризиків. Замість того, щоб пояснювати, як оформити доставку товару покупцеві, він зробить це замість нього. Тим самим заощадить клієнту час і нерви, а це вже дуже багато.

Але перед тим, як оформити доставку товару через транспортну компанію, варто грамотно підійти до її вибору. Точно так, як обирали товар і продавця: за часом на ринку послуг і за відгуками клієнтів про нього. Поспішність у цій справі може коштувати успіху всієї операції, адже в кінцевому рахунку може призвести до затримки партії на митниці, його пошкодження при неправильній упаковці або транспортуванні і всіма наслідками, що випливають звідси. Тому дослідженню ринку перевізників потрібно приділити достатньо часу. Тим більше, що при успішних замовленнях співпраця триватиме. А тому можна сміливо сказати, що внесок часу в вибір надійного перевізника – це перспективний внесок з вигодою на не один рік.

Як у виборі товару на сайті, так і у виборі перевізника вантажу вартість важлива. Але якщо вона істотно занижена, тут завжди є причини. На питання: “Чому доставка товарів з Китаю така дешева?” є кілька варіантів відповідей.

Перш за все, ціна може бути низькою через бажання перевізника продати вам свою послугу. Найчастіше так чинять компанії-початківці, які тільки пробують себе в даній сфері послуг. Для клієнта вигода від такої співпраці видається сумнівною. Це з області прислів’я “Гладко було на папері, та забули про яри”. У разі непередбаченої (а досвідчений перевізник її ймовірність передбачає) ситуації, всі додаткові витрати лягають на плечі замовника.

Ще причиною, чому доставка товарів з Китаю така дешева може бути наявність власних складів на території Китаю або їх вигідна оренда. За такої умови можливе зберігання товарів, яке безкоштовно для замовника і не впливає на ціну. Без цього часто не обійтися і в кінцевому підсумку сумарно впливає на вартість пересилки.

Знизити вартість транспортування допомагає і грамотна комбінація декількох видів транспорту, що бере участь у перевезенні вантажу. Зробити такий розрахунок самостійно досить складно, а ось пропустити через незнання важливі моменти – простіше простого. Таким чином, щоб не помилитися у виборі посередника, бажано відправити в кілька компаній запит, скільки коштує доставка товарів з Китаю в Україну, що дозволить не втратити зайві кошти, а часто ще й заощадити.

Найдешевшим способом перевезення вантажів вважається доставка морем з Китаю. Але так, як далеко не всі продавці (а тим більше покупці в Україні) можуть похвалитися безпосередньою близькістю до морських портів, найчастіше морська доставка комбінується з автомобільною. Мінусом доставки морем є час вантажу в дорозі, вона найтриваліша. Автомобільна доставка досить маневрена, але в “чистому” вигляді в доставці товарів з КНР не використовується. Все тому, що і коштувати буде чимало, оскільки протяжність занадто велика, та й є більш надійні і дешеві альтернативи.

Для великогабаритних вантажів краще рішення – це залізничні перевезення з Китаю. Яка б погода або вітер не були, потяги їдуть практично без затримок. Це означає, що розрахувати час шляху можна більш точно. Ну і в разі термінової доставки швидше літака нічого ще не вигадали. Якщо характер вантажу і його розміри дозволяють, то кращого способу виграти в часі, ніж в доставці авіатранспортом, немає.

Таким чином, в доставці з Піднебесної беруть участь різні види транспорту, які, найчастіше, комбінуються. Яка саме комбінація виявиться оптимальною залежить від кожного окремого випадку. А допомогти у виборі – обов’язок перевізника.

За посиланням ви можете ознайомитися з термінами і умовами різних способів доставки вантажів з Китаю від нашої компанії.