1px dark gradient

Доставка з Китаю гуманітарних вантажів для боротьби з коронавірусом

На цьому тижні об’єднаними силами нашої команди, у співпраці з Meest China, двома орендованими вантажними літаками Boing 747-200 була організована доставка з Китаю в Україну вантажу з медичними товарами, необхідними для боротьби з поширенням коронавирусной інфекції.

Доставлені товари були придбані на кошти власників різних компаній і бізнесів, і найближчим часом на благодійних умовах будуть доставлені в усі регіони нашої країни.

Двічі за останні два тижні змінювалися законодавчі вимоги китайської митниці по відношенню до експорту вантажів медичного призначення. Рішення по організації доставки доводилося приймати і адаптувати до нових умов, інформація про які надходила практично щогодини.

Працюючи 24/7, останні 4 тижні наша команда відповідально робить свій внесок у вирішення глобальної проблеми поширення коронавіруса на території України.

У наших планах організація ще як мінімум шість таких рейсів.

Ми також сподіваємося на розуміння наших постійних клієнтів, якщо за цей час приділили Вам недостатньо уваги.
Не дивлячись на введення карантину в нашій країні, ми впевнено продовжуємо співпрацю з нашими клієнтами по доставці з Китаю вантажів і товарів для вашого бізнесу.