1px dark gradient

Про історію компанії з перших вуст

Все, що існує на світі, колись було мрією

Карл Сендберг

Клієнти бувають різні, одні приходять до нас по рекомендації, інші звертаються маючи проблему, в пошуку її рішення. Досвід, пройдені випробування і, здавалося нерозв’язні на перший погляд, ситуації, дають нам можливість краще розуміти клієнтів. Кожен отримує кваліфіковану допомогу. Ми довіряємо нашим клієнтам, а вони у свою чергу довіряють нам. А починалося все з невеликої кількості замовлень і сьогодні ми можемо пишатись як кількістю, так і якістю наших клієнтів і послуг, що надаються їм.

А початком сьогоднішнього бізнесу була торгова компанія, яка існувала 15 років тому і працювала на будівельному ринку, будучи великим імпортером буд.матеріалів з Китаю. Кожного разу, отримуючи нову партію товару ми, як і багато інших українських підприємців, стикалися з рядом проблем, серед яких найбільш поширена, – велика кількість браку в отриманій партії. Завжди був ризик невідомості.

Компаній, які могли надати послугу з контролю якості, на той час не існувало. Довірити перевірку китайських товарів китайським фахівцям було б не логічно. Вивчивши потреби ринку і затребуваність даного сервісу, було прийнято рішення про створення представництва, яке займалося б пошуком виробника, контролем якості та кількості товару ще на етапі відправки, а також налагодженням якісної комунікації. Так 15 років тому було створено бізнес, який сьогодні ми знаємо під назвою «Укр-Китай Коммунікейшин».

Комунікація – це наш основний вид діяльності в Китаї. Ми, комунікуємо з виробниками, споживачами, заводами і фабриками, представниками китайського і українського бізнесу, адміністративними органами, партнерами, підрядниками. Якість і правильне вибудовування комунікації безпосередньо впливає на повноту і якість дотримання підписаних договорів і контрактів.

Багато хто не знає, що в Китаї основним і важливим явищем в бізнес-середовищі є зв’язки – «гуансі» – те, що вибудовується на основі комунікацій. Якщо з виробником, партнером, постачальником підтримувати постійні відносини, робити ділові подарунки, вітати зі святами і днем ​​народження, то тебе внесуть в «список контактів». Це позитивно впливає на ведення бізнесу. У Китаї довго запрягають, але швидко їдуть. Зовсім інші принципи і підходи працюють з китайськими партнерами.

Якщо немає захисту на законодавчому рівні, то захист можуть забезпечити ділові зв’язки. Адже китайське законодавство завжди захищає представників китайського бізнесу. Завдяки неофіційній підтримці, в разі суперечок, завжди виграє китайська сторона. У нашій країні комунікацію вважають видом зв’язку. У Китаї ж їй відводять зовсім іншу роль, це не просто спосіб зв’язку, схожий на факс або телефон. Ми усвідомлюємо, розуміємо, підтримуємо всю важливість бізнес зв’язків, і це відображено в назві нашої компанії. «Укр-Китай Коммунікейшин» – це ділові українсько-китайські зв’язки, «гуансі», захист і гарантія дотримання підписаних домовленостей.

У своїй роботі і в веденні бізнесу ми керуємося принципом чесності. Ми відносимось до клієнтів так, як хотіли б щоб відносились до нас. У нас є незадоволені клієнти, є ті, які плюються на наш сервіс, а є ті, які повністю задоволені якістю наданих послуг і працюють з нами вже дуже тривалий час, але у нас немає ошуканих клієнтів. Всі, взяті на себе зобов’язання, виконуються. Виконуються і в фінансовому плані в тому числі.

Є у нас «чорний список», список виплачених грошей, плата за помилки, які принесли нам досвід. Цей список поповнюється з року в рік, адже в веденні бізнесу з проблемами стикається кожен. І для кожного підприємця стоїть дилема – втрачати ці гроші або йти від відповідальності. Всі 15 років ми несемо відповідальність перед своїми клієнтами. Іноді ця відповідальність коштувала великих зусиль і коштів і ми їх компенсували. Так, це були великі гроші. І це показує наше ставлення до клієнта.

Ми не орієнтуємося тільки на дохід. Ми хочемо давати і даємо високий сервіс нашим клієнтам. Завдяки наявності власних офісів і співробітників в Китаї, ми можемо контролювати всі ланки з ланцюга послуг, що надаються. Цей контроль впливає на якість.

Ми були одними з перших, за 15 років існування ми отримали багато досвіду, як позитивного, так і негативного, це наш багаж, який не купиш ні за які гроші. Великий бюджет компанії, яка завтра прийде на ринок, не дозволить купити цей досвід. У бізнесі з Китаєм є багато підводних каменів, які можна зрозуміти тільки «набивши шишки».

Команда «Укр-Китай Коммунікейшин»