1px dark gradient

Як відстежити посилку з Китаю?

Інтернет-покупки стають все більш популярними і тому є ряд цілком очевидних причин: знайти потрібний товар можна не покидаючи квартиру (а завдяки мобільним додаткам – взагалі з будь-якої точки, де є доступ до інтернету), визначитися з вибором допомагають докладні фото і опис товару, а також відгуки інших покупців. Та й різноманітність пропозицій здатні задовольнити будь-який попит. Оплата здійснюється за допомогою банківської карти і через деякий час можна користуватися замовленням. Чому б ні?

Враховуючи незавищені ціни і великий асортимент, великою популярністю у наших співвітчизників користуються китайські інтернет-магазини. Але багатьох хвилює питання: “Як знайти посилку з Китаю?” Час доставки на сайті часто вказується приблизно і цей момент викликає деяке хвилювання, особливо у новачків. Буває, що замовлення затримується. Знайти посилку з Китаю в Україну особливо потрібно тому замовнику, кому важливіше отримати саме товар, а не гроші назад на рахунок (хвилюватися про втрату грошей не варто, адже робота сайтів організована за принципом відкладеного платежу – якщо замовлення не отримано, то гроші повертаються замовнику). Замовлення потрібне для перепродажу, наприклад.

Відстеження посилок з Китаю важливо, як роздрібним покупцям, так і оптовим. Відстеження вантажів з Китаю в разі оптової купівлі важливо також і для більш ефективного планування торгових процесів. Так як же знайти посилку з Китаю?

Кожній посилці присвоюється індивідуальний номер, що складається з букв і цифр. Так званий трек-номер. Трекінг посилок з Китаю (англ. Track – відстежувати) проводиться саме за цим номером. Потрібно скопіювати цей номер і помістити в рядок пошуку у відповідній програмі, натиснути кнопку “знайти”. Система видасть поточне місце розташування замовлення і можна зрозуміти, на якому етапі знаходиться виконання доставки і де посилки з Китаю знаходяться в даний момент.

Буває так, що відстеження посилки з Китаю не проводиться або зависає на якійсь проміжній точці. Не варто хвилюватися, але уточнити стан замовлення завжди можна у продавця. Він внесе ясність, чи відправлене вже замовлення або чекає відправки. Також підкаже, як відстежити посилку з Китаю або попросить продовжити термін виконання замовлення в разі виникнення затримок (менеджери магазинів, орієнтованих на міжнародну торгівлю, володіють англійською мовою). По закінченню визначеного часу, якщо замовлення так і не приїде, за запитом гроші повертаються назад на картку.

Відстежити вантаж з Китаю для оптового покупця, який здійснив покупку за допомогою компанії-перевізника, можна звернувшись до менеджерів з відповідним запитом. В цьому випадку вам більш точно зможуть відповісти, на якому проміжку шляху знаходиться зараз ваше замовлення і розкажуть, як подивитися, де посилка з Китаю самостійно. Продавці магазинів з найпривабливішими оптовими цінами орієнтовані на внутрішній ринок і спілкуються тільки на китайському.

Відстежити посилки по Китаю не завжди просто, так як перевізники там не так ретельно дотримуються норм і правил, як це звично нам. Випадки, коли доставка доручається третім особам – звичайна практика. Кожен наступний учасник кур’єрського ланцюжка бере меншу плату, попередній різницю в ціні залишає собі. Це звичайна практика в Китаї. Тому точно відстежити вантаж по території Китаю непросто.

Простежити посилку по Україні можна завдяки все за тим же номером, що складається з тринадцяти цифр. Після отримання повідомлення на вказаний при покупці номер телефону потрібно забрати замовлення в поштовому відділенні. Не варто хвилюватися про те, як знайти посилку в Україні – посилка знайде вас сама.