1px dark gradient

Викуп товарів з майданчика 1688 і доставка з Китаю в Україну

1688.com – це сайт, на якому торгівля орієнтована на китайських покупців, а не на експорт. З цього випливає, що ціни на більшу частину товарів, наданих там, нижче міжнародних китайських інтернет-майданчиків. Аналогію можна провести з сувенірами на Андріївському узвозі в Києві, де багато туристів і ціни вище, ніж аналогічні позиції в магазинах без них. Тільки сайт 1688 був спочатку розроблений китайцями для китайців. Вони відмінно розбираються в тому, що скільки коштує і тому “наварити” на своїх не вийде.

Китайці купують там товар оптом і потім перепродують його в роздріб на інших сайтах і магазинах. Для здійснення замовлення необхідна місцева адреса, карта місцевого банку і такий же телефонний номер. Тому для покупки на сайті 1688 потрібен посередник. Тільки справа йде не так складно, як може здатися на перший погляд. Компанія, що займається доставкою опту з Китаю в Україну може бути таким посередником, якщо у неї є офіс в Піднебесній. Лідери на ринку вантажоперевезень можуть не тільки сплатити і оформити за вас замовлення, а й консолідувати посилку, перевірити товар на кількість і якість, переупакувати. Про все отримуєте детальний звіт в фото і ніяких причин для хвилювання.

Чому ще потрібен посередник на 1688? Сайт написаний на китайській мові і опис товарів – теж. Ніякого дублювання англійською, хоча ми з вами добре знаємо якість такого дубляжу. Але по ньому хоч приблизно можна зрозуміти, з чим маєте справу, а там і цього немає. Виключно ієрогліфи. Тому необхідно досконало знати китайську мову, щоб точно розуміти про що сайт, етикетка товару. Також для з’ясування додаткової інформації або деталей угоди у продавця потрібно також відмінно знати і розмовну китайську Повторимо: ніякої англійської ні в якому вигляді, тільки китайська.

Наявність офісів у посередника в Китаї спрощує покупку на 1688 не тільки наявністю адреси, куди доставлять товар. Співробітники можуть зателефонувати продвцю і значно швидше вирішити питання, яке хвилює. Плюс досвідчений посередник 1688.com в Україні завжди зможе порекомендувати відповідний саме вам варіант і вберегти від можливих непорозумінь. Доставка замовлення до офісу в Китаї платна, таке правило і це потрібно мати на увазі.

Для вдалих покупок з 1688 посередник потрібен надійний. Власне, це всюди так, але тут акцент на тому, що проконтролювати, що і як без знання мови складно. Якщо компанія на ринку послуг давно і плідно працює, то їй є, що вам запропонувати. Скористатися її знаннями і досвідом вийде без будь-якого ризику з вашого боку. Ще позитивний момент: при завантаженні роботою (стабільних замовленнях) доставка відбувається також постійно і без затримок.

З огляду на умови покупки на сайті 1688 посередник необхідний, Україна в числі активних покупців. Для успішного бізнесу мінімальна закупівельна ціна завжди гарантія конкурентоспроможності вашої пропозиції. Можна дозволити собі акції для залучення попиту, можна виграти від цінової різниці. Тому посередник тисячу шістсот вісімдесят вісім ніяк не третій зайвий, а перший помічник і друг.

І наостанок: сайт 1688.com не такий страшний, як може здатися на перший погляд, посередник це підтвердить. Так, ієрогліфи і все незвично. Але розроблений він дуже комфортно для користувача. Це оригінальний сайт і саме там відбуваються всі замовлення.