1px dark gradient

У Гуанчжоу за товаром, враженнями та ідеями!

Гуанчжоу (Guangzhou) – адміністративний центр провінції Гуандун (Guandong). Це третє за величиною місто в Китаї, поступається тільки Шанхаю і Пекіну. Найдавніша історія його почалася більше двох тисяч років тому. З моменту свого заснування Гуанчжоу – портове місто. Знаменитий в усьому світі Шовковий шлях починався саме там.

Відносно науки, культури, освіти, промисловості та багатьох інших сфер діяльності Китай представляє прогресивний Гуанчжоу. Місто з багатою історією і величезною кількістю підприємств, багате і пам’ятками, які варті того, щоб їх побачити. По достатку і розмаїтості історичних місць Гуанчжоу немає рівних у всій Піднебесній.

Символ міста Гуанчжоу знаменита Статуя п’яти козлів знаходиться в найбільшому з його парків Юесю (Yuexiu). Також обов’язково варто відвідати храм Шести баньянових дерев (Liu Rong), буддійський храм Гуансяо (Guangxiao), католицький храм Святого Серця (Shi Shi Jiaotang) і Мечеть Хуайшен (Huaisheng), яка була заснована в далекому 627 році. Любителям історії і давньої архітектури є чим надихатися в цьому місті. Долучитися до культури Китаю можна також в сучасних музеях і театрах, яких в Гуанчжоу предостатньо. Не залишить байдужими своїх гостей і знаменитий Океанаріум.

Ділову сферу представляють численні міжнародні виставки. Виставки в Гуанчжоу проводяться цілий рік і на сьогоднішній день складно знайти альтернативу тематичним виставкам, які організовують китайські бізнесмени. Завдяки організації таких заходів укладаються домовленості з підприємствами усього світу, що дозволяє економіці Китаю динамічно розвиватися.

Найзнаменитіша серед виставок, яка проходить регулярно з 1957 року, це так звана кантонський ярмарок (China Import & Export Fair (Canton Fair). Названий на честь другої назви Гуанчжоу, який також називають Кантон. Двічі на рік – навесні і восени протягом майже місяці ця виставка в Гуанчжоу приваблює мільйони людей, які можуть розглянути новинки і вибрати для себе товари відповідно до своїх вподобань.

Осіння Кантонська виставка в Гуанчжоу 2017 традиційно проходила в три етапи. Перший – з 15 по 19 жовтня, другий – з 23 по 27 жовтня і третій – з 31 жовтня по 4 листопада. І також традиційно організована була в виставковому комплексі Пайо (Pazhou). Безперервно протягом довгих років, не дивлячись на кризові ситуації в світовій економіці, Китай залучає учасників виставки.

Ще одна безперечна пам’ятка Гуанчжоу – це ринки. Вони, як і багато в Китаї, влаштовані з розмахом. Ринки в Гуанчжоу займають цілі торгові квартали. Усередині ринки розподілені на вулиці, а на вулицях товари різних категорій розташовані окремо. Все досить цивілізовано і зрозуміло, але знання китайської буде великою перевагою, якщо хочете поїхати в Гуанчжоу за товаром самостійно.

Гуанчжоу постійно відвідує величезна кількість туристів і бізнесменів і кількість гостей з кожним роком тільки зростає.