1px dark gradient

Що таке перевезення збірних вантажів?

Як відбувається доставка замовлення з Китаю? Вантажовідправник за домовленістю доставляє посилку до морського порту, наприклад. Для транспортування морем замовлений товар поміщають в контейнер. Контейнери, подібно коробкам, які всі ми бачили в поштових відділеннях, мають фіксований розмір і, відповідно, ціну. Що відбувається, якщо розмір товарів, що відправляються істотно менший поштової коробки? Чи стане її вартість для нас менше? Звичайно ж ні. Як вже було сказано, вона має фіксовану вартість і не важливо, що велика частина її не заповнена.

Приблизно те саме відбувається і з контейнерами в портах. Отже: доставка збірних вантажів це те, що дає можливість замовнику платити при доставці тільки за той обсяг, який займає замовлений ним товар, а не за повітря в контейнері.

Зрозуміти, що таке збірні вантажі, нам допоможе уявлення про те, як таким чином замовлений в Китаї товар їде до нас в Україну. Спочатку продавець доставляє його по території Китаю за вказаною адресою перевізника, який буде компонувати товар згідно товарного сусідства і напрямку, потім відправляти адресату. Природно, це не бізнес-клас і навіть не окреме місце в економі. Якщо це буде і літак, то в багажному відділенні. Хто літав в літаку, той знає, що навіть ретельно упакована трьома шарами плівки валіза – не гарантія її цілісності. Кількість пересадок з рейсу на рейс тільки збільшують ризик ушкоджень. Але, як то кажуть, без польоту цілі не досягти.

Збірні вантажі це той спосіб доставки, що дозволяє замовленням їхати в цілістності і не переплачувати за це його власнику (замовнику). Найчастіше псування товару відбувається при перевантаженнях. А так, як завантажений контейнер розкривають вже в Україні, це забезпечує збереження того, що всередині.

Питання про те, як організувати перевезення збірних вантажів, давно вирішене перевізниками. Рішення це було б неможливо без наявності власного складу на території Піднебесної. Саме на адресу, закріплену за ним, продавці доставляють товар. Там проводиться його перевірка і додаткова упаковка, якщо така потрібна. Оскільки збірні вантажі збираються за принципом товарного сусідства і відповідно до напряму перевезення, то зрозуміло, що це такий варіант доставки, який вимагає деякого часу очікування на складі.
Час зберігання залежить від кількості замовлень, які отримує транспортна компанія. Чим популярніші послуги даної компанії, тим менший час доведеться чекати і доставка буде швидше. Якщо перевізник тільки напрацьовує клієнтську базу, то, природно, час очікування буде довше.

Скільки коштує доставка збірного вантажу з Китаю? Залежить від способу доставки (авіа, залізницею, морським шляхом, автомобільним транспортом) і обсягу перевезеного вантажу. Найшвидший і найдорожчий спосіб це, традиційно, доставка літаком. Але не всім видам вантажу він підходить. Тому все розраховується і підбирається індивідуально в залежності від побажань замовника.

Якщо замовник готовий почекати якийсь час, то перевезення збірних вантажів це те, що дозволить йому не переплатити за доставку. За час, який товар буде зберігатися на складі, платити, як правило, не доводиться. Але це питання варто уточнювати заздалегіть, тому що не всі компанії можуть собі це дозволити. Постійні замовлення забезпечують часту відправку вантажу в Україну (відбувається це приблизно раз на тиждень). Плюс контроль надійності упаковки і звіт про стан посилки на всіх етапах дозволяють звести всі можливі ризики до нуля.

Отже, відповідь на питання, що таке доставка збірних вантажів, звучить так: це показник досвіду, злагодженої роботи компанії по доставці. Грамотна консолідація посилок і максимально короткий час очікування своєї черги на відправлення – підтвердження цього. Для клієнтів компанії це можливість заощадити на доставці. А тим, хто оберає перевірену компанію – ще й можливість не втратити при цьому в якості і в часі. За посиланням можна дізнатися, як замовити і які переваги має доставка з Китаю різними способами від Укр-Китай Коммунікейшин.