1px dark gradient

Особливості експрес доставки з Китаю в Україну

В наш час, в настільки швидко мінливому світі, оперативність важлива як ніколи. Для успішного ведення бізнесу критичним стає не тільки відстеження трендів і впровадження нових технологій, а й швидкість прийняття рішень. Все, для того, щоб отримати й утримати клієнта, який стає все більш вимогливим і нетерплячим. Це зрозуміло, пропозиція на багатьох ринках перевищує попит. А на ринках масового попиту клієнти часто не хочуть довго чекати, якщо у вас не виявиться потрібного для них товару вони просто підуть до конкурента. А в нашій країні саме товари масового споживання здебільшого потрапляють до нас з Китаю. І якщо раптом у вас або вашого вітчизняного постачальника закінчився товар раніше запланованого, то вам доведеться звертатися за експрес доставкою товарів з Китаю.

Природно, термінова доставка з Китаю буде актуальна і для популярних новинок, попит на які спочатку їх появи зашкалює, а в міру заповнення полиць стрімко падає. Всі ми пам’ятаємо нещодавній ажіотаж зі спиннерами, парасольками-навиворіт, медичними масками та іншими товарами одноденками. Якщо ваш бізнес заснований на подібних товарах, то успішність якраз буде в швидкості доставки такого товару, а найшвидшим способом доставити вантажу буде авіадоставка з Китаю.

Сьогодні логістичні компанії можуть скоротити термін доставки до 7 днів. Зустрічаються пропозиції і від 3х днів, однак варто обачно поставитися до такого оптимістичного прогнозу. Варто врахувати такий нюанс: під таким терміном мається на увазі термін з моменту відвантаження зі складу перевізника. Скільки днів до цього пробуде ваш вантаж на складі не враховується. Щоб забезпечити триденний термін, перевізник повинен кожен день відправляти повністю завантажений борт. Але на практиці стандартно у компанії-перевізника буває 1-2 вильотів на тиждень. Тобто якщо ваш вантаж, наприклад, прибув на склад в четвер, а вильоти літака по вівторках, то по прильоту в четвер, перевізник виконав свої зобов’язання з доставки в триденний термін, але ви отримали свій вантаж за 7 днів. Тому реальний термін експрес доставки з Китаю буде все-таки 7-9 днів.

Знову ж таки, такі терміни можливі в разі прямих рейсів. Вони найшвидші, але і найдорожчі. Будь-яка перевага варта додаткових витрат. Тому вартість перевезення з Китаю буде орієнтовно на 40% вище від звичайної.
Звичайно, не зовсім зрозуміло чому мінімальний термін 3 дні, якщо прямий переліт становить кілька годин. Так, безпосередньо політ, відбувається за 9 годин, а решту часу займає оформлення рейсу. А саме, оформлення перевізних і супровідних документів в службах аеропорту, реєстрація вантажів, митні процедури і т.п.

Варто зазначити, що середні терміни на доставку з КНР будуть в 2 рази довші, тобто приблизно 14-16 днів. Але і ваші фінансові витрати будуть, природно, значно нижче. Оптимізація вартості досягається за рахунок стикування різних рейсів і переміщення вантажів. Таким чином, ціна знижується, а терміни значно збільшуються. Принцип дії як у цивільних авіалініях, чим довше у вас стикування, тим дешевше може обійтися вам переліт.
Тому прийняти рішення можн,а звернувшись до досвідчених логістів, які запропонують оптимальні терміни доставки з Китаю, виходячи з кожної окремої ситуації.