1px dark gradient

Пошук постачальників в Китаї

Поиск поставщиков товаров в Китае

“Його можна брати з собою в розвідку” – знайома з дитинства фраза. Людина, що отримала таку характеристику, надійна і відповідальна – на неї можна покластися, як на самого себе. Успіх будь-якої операції залежить від того, яких людей ми вибираємо собі в партнери. За будь-якою найбільшою організацією стоять люди, які наділяють її своїми життєвими пріоритетами. Тому з одними мати справу легко і комфортно, так як вони приділяють увагу всім дрібницям і цінують партнерство; угода з іншими подібна перетину мінного поля – ніколи не знаєш чим це закінчиться.

У випадку з пошуком виробників в Китаї, з якими можна працювати, є свої складності. Відстань наших країн не тільки величезна територіально, а й ментально. Це тільки стереотипна фраза: “Таке тільки у нас може бути”, про погане найчастіше. Добре і погано буває всюди, але треба знати особливості бізнесу китайців, щоб не потрапити в халепу. Придбати пересортицу, що не відповідає очікуванню за кількістю або якістю товару – простіше простого. Тому для поставки товару з Китаю, особливо якщо мова йде про великі партії, краще звернутися відразу до перевірених продавців.

Щоб зробити пошук товару в Китаї з Києва, наприклад, можна звернутися за допомогою до компанії, що займається перевезенням вантажів з Піднебесної. Знайти надійного посередника тут набагато простіше: за відгуками співвітчизників, по завантаженості замовленнями, тарифами і досвіду на ринку послуг. Якщо у транспортної компанії є свій офіс і складські приміщення в обох країнах, то зробити пошук товарів у Китаї буде набагато продуктивніше. Адже пошук потрібних товарів буде проходити безпосередньо з Китаю.

Пошук товарів з Китаю спрощується можливістю замовити зразки продукції в місцевий офіс компанії. Там проводиться перевірка замовлення по заявленій кількості і якості і розбіжності,що виникають, вирішуються в найкоротші терміни. Наявність складів уможливлює консолідацію і зберігання, якщо це потрібно. Як правило, разом з експертною оцінкою замовник отримує і докладний звіт в фото про те, як виглядає його замовлення. Такі “дрібниці” виключають зайві хвилювання, бережуть нерви, а значить, і здоров’я замовника.

Пошук товарів на китайських сайтах нескладно зробити і самостійно. Міжнародна торгова площадка Аліекспресс, наприклад, непогано адаптована для споживачів з усього світу. Є досить стерпний переклад, відгуки співвітчизників і менеджери магазинів, які володіють англійською мовою. Знайти товар в Китаї на такому сайті нескладно. Особливо якщо немає специфічних вимог і потрібні поодинокі зразки для приватного користування.

Ринки багатьох країн переповнені товаром “Made in China” і Україна не виняток. Пошук товарів в Китаї для подальшого його перепродажу – це оптові партії і зовсім інші суми. Для самостійного пошуку товару в Китаї не завадить володіння китайською мовою. По-перше, так надійніше уникнути складнощів перекладу (особливо якщо є технічні особливості товару), а по-друге, кращі ціни традиційно не для туристів.

Каталог товарів, які можна придбати в Китаї, невпинно поповнюється новими актуальними пропозиціями. Дивовижна здатність завжди тримати руку на пульсі світової моди і робити власні пропозиції популярними в усьому світі, поряд з роботою над якістю – секрет успіху китайських товарів. Виділити з безлічі пропозицій потрібне – під силу кожному, це питання побажань і пріоритетів. Визначитися з постачальником, який запропонує кращу ціну і якість – потрібна допомога посередників. Вони ж і допоможуть доставити товар в строк, тим самим уникнути непотрібних простоїв і неузгодженостей при митному контролі.