1px dark gradient

Що таке мультимодальні перевезення і які їх переваги?

Які перевезення називається мультимодальними? Якщо вантаж їде, летить, пливе і при цьому з представником кожного виду транспорту є окрема домовленість – це зовсім інша історія. Мультимодальні перевезення – це коли вантаж доставляється двома і більше видами транспорту, при цьому договір про доставку заключають не з кожним окремим учасником ланцюжка (автомобільною компанією, залізничним транспортом або авіаперевізником), а тільки з однією компанією – організатором. Не важливо при цьому, особистий транспорт такої компанії буде перевозити вантаж або задіють інших контрагентів – відповідальність за збереження товару та дотримання термінів його доставки цілком лежить на генеральному підряднику.

Мультимодальні перевезення вантажів прискорюють час доставки, так як індивідуально для кожного випадку підбираються найбільш зручні види транспорту. У цьому вся цінність таких перевезень: маневреність і виграний час. Попередній розрахунок всіх можливих нюансів – це гарантія успіху.

Будь-який недолік – це простій фрахту і втрачений час, відповідно і гроші. Тому дуже важливо замовляти такий організаційно складніший тип перевезення у компаній з великим досвідом роботи. Досвід в даному випадку це перевірені ланки все того ж мультимодального ланцюга, і вже відомі наперед можливі недоліки. І завдяки досвіду і відпрацьованим схемам відсутні простої.

Організація мультимодальної доставки вантажів з Китаю уможливлює доставку безпосередньо до дверей замовника. З огляду на велику відстань, це відбувається тільки завдяки комбінуванню типів перевезення. Дуже рідко трапляється, коли і продавець, і покупець знаходяться в безпосередній близькості, наприклад, до морського порту. Набагато частіше доводиться об’єднувати різні види транспорту.

У міжнародній доставці прорахувати все самостійно вкрай складно, так як через незнання можна неврахувати важливі моменти. Плюс – кількість документації зростає в рази і це ускладнює завдання. Теоретична вигода від таких самостійних ініціатив (так само як і від співпраці з неперевіреними компаніями) на ділі виявляється помилковою.

Завжди простіше і надійніше мати справу з одним перевізником, який зарекомендував себе на ринку надання такого роду послуг. Всі стикування і негаразди – головний біль перевізника і ніколи не замовника послуги. Товар застраховано протягом усіх етапів шляху і відповідальність несе тільки одна компанія-перевізник.

З огляду на географічне розташування Китаю та України, поєднання декількох видів транспорту робить контейнерні мультимодальні перевезення ефективним способом скоротити час шляху. Залежно від бюджету, виділеного на доставку, особливостей вантажу, переваг і побажань замовника, територіального розташування партнерів розробляються оптимальні типи перевезень.