1px dark gradient

Чому доставку з Китаю восени замовляють заздалегідь?

Почему доставку из Китая осенью заказывают заранее?

Досвідчені підприємці знають, що щорічно 1 жовтня жителі Піднебесної з розмахом святкують головне державне свято – День утворення Китайської Народної Республіки (National Day in China). У цей день в 1949 році Мао Цзедун на мітингу в Пекіні на площі Тяньаньмень проголосив Створення КНР.

В середньому святкування тривають п’ять днів, але якщо святковий день припадає на вихідний, то згідно із законом він переноситься на наступний робочий день. Як результат найчастіше офіційні вихідні тривають цілий тиждень.

У 2021 році святкові канікули триватимуть з 1-го по 8 жовтня. Китайські заводи і фабрики в цей період не працюють. Працівники фабрик їдуть у відпустки і подорожі, їдуть додому в інші провінції, виробництво зупиняється.

Варто знати, що якщо ви зробите замовлення в цей період або ближче до цих дат, його обробка почнеться тільки, коли китайці знову вийдуть на роботу.

Звичайно, деякі товари, які вже зроблені і є в наявності, замовити можливо. Але більшість логістичних компаній теж зупиняють обслуговування. Бажано поспішити відвантажити товари і сформувати контейнер до настання канікул мінімум за тиждень, а з урахуванням поточного сильного підвищення вартості контейнерних перевезень і дефіциту тари швидше за все не вийде замовити і отримати контейнер в день замовлення. Митниця повертається до роботи тільки після свят, а робочі в портах, водії та вантажники часто ще пізніше.

Плануючи закупівлю в Китаї, особливо сезонних товарів, які слід доставити поки вони актуальні на ринку, важливо враховувати ці моменти. Тому своїм клієнтам ми допомагаємо замовити доставку вантажів з Китаю заздалегідь, щоб отримати товари на території України в потрібний час.