1px dark gradient

Що таке збірні перевезення з Китаю?

Что такое сборные перевозки из Китая

Лідер на світовому ринку по виробленню продукції – Китай. Піднебесна не припиняє дивувати світ різноманітністю і новинками. На сьогоднішній день непросто знайти продукцію, вироблену не там. Якість товару при цьому, як і ціна, здатні задовольнити будь-який попит. Відповідно, виникає попит на транспортування продукції з Китаю. При цьому важливо, щоб вартість доставки не перевищувала вартість самого товару. І тут на допомогу приходять логістичні компанії, які займаються організацією збірних перевезень.

У чому ж особливість збірних перевезень?

В цілому, процес складається з декількох послідовних етапів, які складають стандарт міжнародних вантажних перевезень. Він включає в себе: локальну доставку продукції по території Китаю до складу логістичної компанії, його зберігання до моменту відправки та консолідацію на складі, якщо вантажів у замовника кілька. Також, у разі необхідності, на складі логістичного оператора повинна бути можливість упакувати або переупакувати вантаж. Адже часто китайські постачальники не приділяють належної уваги упаковці продукції для транспортування. Далі вантаж проходить митне оформлення та завантаження на судно, після чого вантаж транспортується в Україну, де також проходить митне оформлення і доставляється по території України, аж до дверей замовника. Клієнту достатньо оформити заявку і потім оплатити доставку по факту отримання. Все інше – робота транспортної компанії.

У міжнародних поставках важливим залишається питання про те, як перевезти збірні вантажі цілими та неушкодженими. І відповідь на нього знаходиться повністю в компетенції і відповідальності транспортної компанії. Логістичний оператор, як правило, страхує вантажі і надає гарантії. Це мінімізує ризики, дозволяє не хвилюватися про можливу втрату або псування. І це теж стандарт міжнародних перевезень.

Відмінність від звичайної доставки

Перевезення збірного вантажу з Китаю має відмінності від доставки контейнерними нормами. Якщо ви вибираєте збірні перевезення, то платите тільки за місце, яке ваше замовлення за фактом займає в контейнері і не більше того. Це суттєво економить витрати замовнику на доставку своєї продукції. Однак при цьому, доведеться почекати поки контейнер укомплектується. Адже для того, щоб укомплектувати контейнер, потрібно консолідувати достатню кількість вантажів. І скомпонувати його за принципом товарного сусідства. Тобто після того, як товар привезли на склад в Китаї, він деякий час очікує заповнення контейнера, в якому поїде в Україну.

Таким чином, міжнародні перевезення збірних вантажів від звичайних відрізняються термінами (вони дещо більші) і вартістю поставок (вона є нижчою за звичайну). Відповідно, чим більше заявок отримує транспортна компанія, тим час очікування менший. А значить – вибрати логістичну компанію, у якої велика кількість замовлень, означатиме – швидше отримати свій товар. Тому збірні перевезення – це відмінний економічно вигідний варіант доставки з надійною логістичною компанією.