Дешева доставка з Китаю: способи заощадити
Давно відомо, що початкова вартість китайських товарів у виробника в рази менше вартості на ринку збуту і цін оптових постачальників. Тому підприємці, які бажають побудувати максимально рентабельний бізнес, зацікавлені закуповувати товари безпосередньо в Китаї. Завдяки популярності китайських маркетплейсів, сьогодні нескладно знайти цікавий недорогий товар і вийти на зв’язок навіть з великим постачальником. Доступність вигідних пропозицій створює сприятливі умови для малого і середнього бізнесу, де бюджети обмежені. Але якщо піти далі в бажанні заощадити, важливо ще й правильно обрати спосіб доставки з Китаю, що зробить справу більш вигідною.
Доставка морем з Китаю
Найдешевший спосіб перевезення – це доставка морем з Китаю. Терміни такої доставки в Україну складають в середньому 35-40 днів. Так як терміни досить тривалі, обираючи даний спосіб для економії, слід враховувати наступні моменти:
- Можливість возити вантажі великими партіями, що дозволяє закуповувати продукцію за більш вигідними оптовими цінами.
- Такий спосіб не дуже хороший, якщо ви хочете продавати товар, який буде на піку популярності короткий період часу або сезонний товар. Це може бути вигідно тільки, якщо поставка запланована заздалегідь.
Мультимодальні перевезення Залізницею + Авто
Хорошим способом заощадити, якщо ваш бізнес прив’язаний до високомаржинальних товарів або продукції з коротким часом збуту, може бути використання комбінації декількох способів доставки – мультимодальні перевезення. Правильна комбінація може дозволити заощадити час, а отже і гроші. Хорошим прикладом такої доставки є перевезення залізницею з Китаю в Україну через Білорусь. У такому способі використовуються два види транспорту – потяги і автомобільна доставка за оптимальними маршрутами, що робить доставку вантажів вигідною за ціною і досить швидкою (близько 20 днів).
Збірні перевезення
Ще одним популярним способом заощадити є консолідація вантажів, інакше “збірні вантажі”, коли в один вантаж поміщають товари декількох замовників, а отже вартість вантажоперевезення ділиться між ними. Тобто на відміну від індивідуальної відправки, коли замовник, повинен оплачувати перевезення цільного контейнера незалежно від ступеня його завантаження, вартість перевезення збірних вантажів залежить тільки від ваги вантажу і його об’єму. Такий спосіб ідеально підходить починаючим підприємцям для доставки невеликих і пробних партій або фізичним особам , які хочуть доставити великогабаритний товар не переплачуючи.
На чому економити не варто
Не варто економити на таких важливих моментах як страхування і послуги митного брокера. Страхування – це ваш рятівний круг, який вбереже від ризиків і небажаних витрат. А митний брокер допоможе правильно розрахувати розміри платежів, оформити всі документи і дозволи, що допоможе уникнути штрафів і втрати часу на кордоні. Важливо розуміти, що митне оформлення без затримок і труднощів це можливо не очевидна, але теж економія часу і грошей.