1px dark gradient

«Укр-Китай Коммунікейшин» і Асоціація «Надрокористувачів України» – договір про партнерство і співпрацю

22 січня 2015 року «Укр-Китай Коммуникейшин» і Асоціація «Надрокористувачі України» підписали договір про партнерство і співпрацю. Дане співробітництво спрямоване на розвиток можливостей по залученню додаткових іноземних інвестицій, створенню нових проектів в галузі надрокористування, що в перспективі дозволить розвивати вітчизняний бізнес і економіку країни в цілому.

Розвиток геологічної галузі України є пріоритетним завданням, враховуючи не тільки географічне положення країни, а й інтеграцію промислового комплексу в центральний- і східноєвропейський економічний простір.

Актуальним є питання розширення ринків збуту української продукції, не тільки аграрного сектора, але і товарів вітчизняної промисловості, тому створення умов для ефективної бізнес комунікації між представниками українського бізнесу з іноземними колегами дозволить втілити в життя ряд взаємовигідних проектів у сфері науково-технічної діяльності, введення цивілізованих правил ділового партнерства, впровадження соціальних програм, проведення спільних громадських акцій, виконання робіт і надання послуг суб’єктам господарської діяльності.

Крім того, підписання партнерської угоди дозволить обмінюватися інформацією в рамках спільних інтересів, проводити публічні заходи, а також вибудовувати соціально-партнерські угоди з третіми особами.